Uszczelki płaskie

Firma VERMET jest producentem uszczelek płaskich. Wykonujemy uszczelki i uszczelnienia z materiałów niemetalowych na przykład: teflon, fibra, różnego rodzaju gumy itp.  Uszczelki płaskie znajdą zastosowanie wszędzie tam ,gdzie łączą się ze sobą dwie powierzchnie, dlatego nazywane są często uszczelkami kontaktowymi. Dzięki swojej popularności i uniwersalności uszczelki płaskie znajdziemy obecnie niemal w każdym dziale przemysłu.

 

Produkcja uszczelek płaskich

Wszystkie uszczelki produkujemy na zamówienie klienta. Uszczelki płaskie produkujemy zarówno na prasach mimośrodowych, a także hydraulicznych. Posiadamy również w naszym parku maszynowym lasery CNC oraz WaterJet, czyli cięcie wodą. Metodę jaką będą wykonywane uszczelki dobieramy indywidualnie do zamówienia, w zależności od tego jaki kształt oraz wielkość ma uszczelka, a także z jakiego materiału ma być wykonana. 

 

Uszczelki płaskie metody produkcji

  • sztancowanie
  • prasy mimośrodowe
  • prasy hydrauliczne
  • laser CNC
  • cięcie wodą
Uszczelki sztancowane to uszczelki wycinanie na specjalnej maszynie, która umożliwia również wycinanie różnych wielkości uszczelek nawet o skomplikowanych kształtach. Dodatkowo ta metoda sprawdza się przy nakładaniu warstwy klejącej na uszczelkę. Przy produkcji uszczelek bez wątpienia przydatne jest niejednokrotnie nałożenie podkładu klejącego. A konkretnie jest on przydatny na przykład tam, gdzie jest utrudniony montaż. Metoda sztancowania uszczelek pozwala przede wszystkim na nacięcie warstwy klejącej bez przecinania folii zabezpieczającej klej. Ułatwia to na przykład nawijanie całej serii uszczelek na rolkę. Z pewnością takie rozwiązanie jest też wygodne, gdy uszczelki umieszczamy na jednym arkuszu.
Produkcja uszczelek poprzez cięcie wodą także jest popularną metodą produkcji. Mianowicie jest ona niezwykle precyzyjną metodą produkcji. Dodatkowo zapewnia ona estetykę wykonania, krawędzie są idealnie wykończone. Poza tym równie ważne jest to, że uszczelki wykrawane są poprzez program komputerowy sterujący dyszą maszyny.
Z pewnością równie precyzyjną metodą produkcji uszczelek jest cięcie laserem. Tu również do sterowania maszyną używa się programu komputerowego. Dzięki czemu ogranicza się możliwość wystąpienia błędu operatora.

Jak zamówić uszczelki płaskie w VERMET?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu wysłania zapytania ofertowego lub tradycyjnie przez maila, a także telefonicznie. Następnie nasi doradcy przygotują dla Państwa indywidualną wycenę. Zajmujemy się produkcją uszczelek zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak i w wielotysięcznych seriach. Dlatego jesteśmy pewni, że znajdą Państwo odpowiednią ofertę dla siebie. Oczywiście oferujemy również wysyłkę, zarówno w paczkach, jak i na paletach. 

Zachęcamy do kliknięcia w zakładkę materiały, która jest godna uwagi. Znajdują się tam dodatkowo opisy niektórych materiałów z jakich wykonujemy uszczelki. Przede wszystkim jest to pomocna sekcja w momencie doboru materiału do potrzeb produktu. Oczywiście jeśli potrzeba jest pomoc przy doborze materiału, a także przy projektowaniu uszczelek, zawsze chętnie pomożemy. 

uszczelki gumowe
Uszczelki kołnierzowe
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki fibrowe
Uszczelki z fibry
Sprawdź ofertę już teraz!
filc uszczelki
Uszczelki z filcu
Sprawdź ofertę już teraz!
grafit uszczelki
Uszczelki z grafitu
Sprawdź ofertę już teraz!
miedź uszczelki
Uszczelki z miedzi
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki z płyty uszczelkarskiej
Uszczelki z płyty uszczelkarskiej
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki tektura
Uszczelki z tektury technicznej
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki produkcja
Uszczelki piankowe
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki 11
Uszczelki z tworzyw termoplastycznych
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki ceramiczne na zamówienie
Uszczelki ceramiczne
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki z mikrogumy
Uszczelki z mikrogumy
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki ze skóry
Uszczelki ze skóry
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki guma 1
Uszczelki z gumy
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki silikonowe
Uszczelki z silikonu
Sprawdź ofertę już teraz!
uszczelki korek 4
Uszczelki korkowe
Sprawdź ofertę już teraz!

Uszczelki samoprzylepne

Praktycznie każdą z uszczelek płaskich jesteśmy w stanie zaoferować jako uszczelkę samoprzylepną, poprzez zastosowanie specjalnych podkładów. Uszczelki samoprzylepne są niezwykle wygodne podczas montażu, gdyż nie ślizgają się, nie zmieniają położenia. Jest to szczególnie ważne tam, gdzie dostęp do urządzenia jest ograniczony lub utrudniony. Rodzaj stosowanego podkładu bądź kleju w uszczelkach samoprzylepnych jest dopasowywany przez nas tak by sprawdzał się przy danym materiale oraz rodzaju powierzchni uszczelnianych. Dzięki odpowiedniej technice jesteśmy w stanie dostarczyć uszczelki na arkuszu lub nawinięte na rolkę.

Produkcja uszczelek samoprzylepnych

W produkcji uszczelek samoprzylepnych ważny jest nie tylko zastosowany materiał ,ale i doświadczona kadra pracownicza, która sprawnie i dokładnie nałoży warstwę podkładu/ kleju. Dostępne metody produkcji umożliwiają wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w dziale handlowym.

Zadzwoń lub napisz już teraz, nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta z pewnością szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, poświęconą w całości produkcji podkładek: www.podkladki.net