Uszczelki z pianki Evazote/ EVA

Zapoznaj się z właściwościami materiału!

Jeśli interesują Cię uszczelki z pianki EVAZOTE/ EVA, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami!

uszczelki z pianki
uszczelki z pianki

Pianka EVA

Firma VERMET dostarczyła szeroką gamę części ze spienionego, usieciowanego etylenu z octanem winylu o zamkniętych komórkach, pianki Evazote®. Należą do nich uszczelki evazote. Ponadto samoprzylepny podkład można nałożyć na jedną lub obie powierzchnie, aby ułatwić proces aplikacji.

Dzięki lekkiej i trwałej charakterystyce pianki Evazote® jest to idealny materiał do stosowania w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Jest to również bardzo dobry wybór materiału do wypełniania szczelin i zastosowań w warunkach atmosferycznych ze względu na znikome właściwości absorpcji wody.

Aby dopasować się do szerokiej gamy zastosowań, a przy tym dbając o estetykę, Evazote jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Każdy kolor można również dopasować do wymagań pod względem gęstości materiału.

Ogólna charakterystyka uszczelki z pianki EVAZOTE/ EVA:

Dostarczana przez nas pianka doskonale nadaje się do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu ze względu na następujące właściwości:

  • Zamknięta, usieciowana struktura sprawia, że jest nieprzepuszczalny dla powietrza i wody, a zatem jest idealnym materiałem do uszczelniania przed powietrzem i/lub wodą
    • Dobra odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz kontakt z olejem i ozonem
    • Zdolne do pracy w umiarkowanym zakresie temperatur do 65°C (149 stopni Fahrenheita)
    • Lekki i trwały

Zapytaj członka naszego zespołu sprzedaży o więcej informacji na temat naszej oferty uszczelek z pianki EVAZOTE/ EVA. Oferujemy indywidualne doradztwo, szybką wycenę i konkurencyjne ceny! Zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe. 

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz

Uszczelki piankowe

Sprawdź ofertę!

Uszczelki fibrowe

Sprawdź ofertę!

Uszczelki miedziane

Sprawdź ofertę!

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!