Uszczelki ze skóry

Zapoznaj się z właściwościami materiału!

Jeśli interesują Cię uszczelki ze skóry, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami!

uszczelki ze skóry
uszczelki ze skóry

Skóra

VERMET jest producentem uszczelek skórzanych dla wielu sektorów przemysłowych i zastosowań, w tym uszczelnień rur wodnych, uszczelek i pasków kierownicy do pchania, a także uszczelek w układach hydraulicznych. Nasze uszczelki skórzane są dostępne w dowolnym rozmiarze i kształcie. 

 

Skóra to materiał wytwarzany poprzez garbowanie skór i skórek zwierzęcych, przede wszystkim bydlęcych. Proces opalania przekształca białko rozkładającej się skóry w trwały i wieloaspektowy naturalny materiał. Powodem, dla którego VERMET używa najlepszej jakości garbowanych skór do produkcji uszczelek, jest charakter ich zastosowania. Gdy surowe skóry są garbowane, wysychają, pozostawiając trwały i elastyczny materiał, który nie gnije po zmoczeniu.

Jest to szczególnie ważne w zastosowaniach rurociągów.

Zwiększa to ilość naturalnych olejków pozostających w samej skórze, które można wypłukać poprzez wielokrotne narażenie na działanie wody.

Zapytaj członka naszego zespołu sprzedaży o więcej informacji na temat naszej oferty uszczelek ze skóry. Oferujemy indywidualne doradztwo, szybką wycenę i konkurencyjne ceny! Zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe.

 

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz

uszczelki produkcja

Uszczelki piankowe

Sprawdź ofertę!

uszczelki fibrowe

Uszczelki fibrowe

Sprawdź ofertę!

miedź uszczelki

Uszczelki miedziane

Sprawdź ofertę!

uszczelki korkowe 4

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!