Uszczelki z tworzyw sztucznych

Zapoznaj się z właściwościami materiału!

uszczelki z tworzyw sztucznych
uszczelki z tworzyw sztucznych

Uszczelki z tworzyw sztucznych

Kliknij w interesujący Cię materiał i dowiedz się więcej o jego właściwościach. O więcej dostępnych materiałów zapytaj naszych doradców.

Oferta tworzyw sztucznych

Firma VERMET oferuje szeroki zakres płaskich podkładek z materiałów niemetalicznych. Mogą Państwo wybierać w obszernej gamie rozmiarów, grubości oraz surowców, co pozwoli na dostosowanie podkładki do indywidualnych potrzeb i zapewni szerokie możliwości zastosowania. Wytwarzamy produkty wyłącznie z najlepszych materiałów jak na przykład poliamid wytłaczany PA6, teflon (PTFE), poliamid odlewany, politereftalan etylenu PET, polichlorek winylu PVC, PEEK-polieteroeteroketon, plexi PMMA, poliwęglan PC, tekstolit rezotex turbax i nie tylko. Dzięki temu są one wytrzymałe oraz niezawodne i mogą być wykorzystane w różnego typu instalacjach oraz urządzeniach technicznych. Naszym klientom oferujemy ponadto szeroki wybór produktów w standardowych wielkościach, ale realizujemy również zamówienia specjalne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz charakterystyką uwzględniającą właściwości i zastosowanie poliamidu wytłaczanego PA6, teflonu (PTFE), poliacetalu POM, polietylenu, poliuretanu PUR, polistyrenu HIPS i innych dostępnych materiałów.

Firma VERMET wykonuje różnego rodzaju uszczelki i uszczelnienia techniczne z tworzyw sztucznych. Powyżej przedstawiona jest lista przykładowych materiałów z których wykonujemy uszczelki. Jeśli lista nie zawiera materiału, który Cię interesuje, skontaktuj się z naszymi doradcami. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Zapewniamy fachowe doradztwo, szybką wycenę oraz konkurencyjne ceny. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów, na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta i jakość produktu.

Zapraszamy również na stronę www.podkladki.net

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz
zapraszamy do przejrzenia pozostałej oferty firmy VERMET na uszczelki i uszczelnienia

uszczelki produkcja

Uszczelki piankowe

Sprawdź ofertę!

uszczelki 3

Uszczelki fibrowe

Sprawdź ofertę!

miedź uszczelki

Uszczelki miedziane

Sprawdź ofertę!

uszczelki korkowe 4

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!