Uszczelki z pinki polietyleowej

Zapoznaj się z właściwościami materiału!

Jeśli interesują Cię uszczelki z pianki polietylenowej, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami!

uszczelki z pianki
mikroguma samoprzylepna

Pianka polietylenowa

VERMET dostarcza szeroką gamę uszczelek z pianki polietylenowej o zamkniętych komórkach (PE). Ponadto samoprzylepny podkład można nałożyć na jedną lub obie powierzchnie, aby ułatwić proces aplikacji.

Ze względu na bardzo mocne i sprężyste właściwości uszczelek z pianki polietylenowej jest to idealny materiał do zastosowań obejmujących pochłanianie wstrząsów, tłumienie drgań, izolację akustyczną i termiczną oraz amortyzację pasków pianki PE w zastosowaniach opakowaniowych.

Dostarczamy taśmy z gumy piankowej polietylenowej wielu firmom oraz osobom prywatnym. Samoprzylepny podkład można dodać do dowolnego paska pianki polietylenowej. Paski z pianki polietylenowej zapewniają doskonałe uszczelnienie w wielu zastosowaniach. VERMET często dostarcza szereg gładkich lub samoprzylepnych pasków z pianki polietylenowej z podkładem, aby rozwiązać problemy, takie jak kontrola przepływu powietrza, amortyzacja, wycieki wody i problemy z wibracjami. Ponadto, ze względu na względną taniość pianki polietylenowej o zamkniętych komórkach, oznacza to, że wymagania można dostosować do napiętego budżetu.

Ogólna charakterystyka uszczelek z pianki polietylenowej:

  • Struktura usieciowana o zamkniętych komórkach, dzięki czemu jest nieprzepuszczalna dla powietrza i wody, a zatem jest idealnym materiałem do uszczelniania przed powietrzem i/lub wodą
  •  
  • Stosunkowo tani
  • Silna sztywność i wytrzymałość na rozdarcie
  • Silne właściwości termoizolacyjne

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz

Uszczelki piankowe

Sprawdź ofertę!

Uszczelki fibrowe

Sprawdź ofertę!

Uszczelki miedziane

Sprawdź ofertę!

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!