Producent uszczelek

Firma VERMET

Firma VERMET to wiodący producent uszczelek i uszczelnień z tworzyw sztucznych dla wielu gałęzi przemysłu. Nasi stali klienci pozostają z nami od 20 lat, ufając naszym kompetencjom, bezpieczeństwu, jakości i niezawodności.

Produkcja uszczelek i uszczelnień technicznych Vermet

Wszystkie produkowane przez nas uszczelki i uszczelniania mogą być wyprodukowane w dowolnym rozmiarze, długości, grubości i specyfikacji. Wiele naszych produktów może być też dostarczone z samoprzylepnym podkładem ułatwiającym mocowanie. 

Większość naszych materiałów podstawowych jest przechowywana w magazynie, aby zapewnić jak najkrótszy termin realizacji. Dostarczamy pełną gamę produktów najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Dzięki VERMET nie musisz iść na kompromis w kwestii jakości, aby uzyskać atrakcyjną cenę. Współpracując z nami masz do czynienia bezpośrednio z producentem uszczelek, brak pośredników oznacza dostęp do najlepszych możliwych cen. Bezpośredni kontakt oznacza również brak opóźnień i zapewnia bezpośredni kontakt z nami od momentu zapytania, aż po dostawę.

Dzięki własnemu działowi kontroli jakości jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować poszczególne procesy produkcyjne.

W VERMET zapewniamy najlepszą obsługę klienta bez względu na wielkość zamówienia. Możesz mieć pewność, że będziesz pod właściwą opieką. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na różnego rodzaju uszczelki i uszczelnienia. Wykonujemy zarówno małe, pojedyncze serie jak i wielotysięczne zamówienia. 

Producent uszczelek

Produkcja uszczelek i uszczelnień odbywa się pod indywidualne zamówienie klienta, dlatego w VERMET dbamy o to by obsługa i kontakt z klientem była na najwyższym poziomie. Nasi doradcy fachowo odpowiedzą na Państwa pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie dla Twojego produktu. Pomagamy również w projektowaniu uszczelek jeśli potrzebują Państwo pomocy w tym aspekcie. Mamy ogromne doświadczenie i wiedze na temat właściwości materiałów. Planujemy produkcję uszczelek w taki sposób aby materiał był dopasowany do funkcji jaką ma spełniać. Nasze magazyny są zaopatrzone w duże ilości materiałów używanych najczęściej do produkcji uszczelek, dzięki czemu możemy znacznie szybciej rozpocząć produkcję, bez konieczności oczekiwania na dostawę materiału. Jest to niezwykle ważne, np. w przypadku materiałów sprowadzanych z Europy, gdzie czas oczekiwania na przesyłkę jest dłużysz, niż od dostawców z Polski. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z dbałością o jakość uszczelek.

O naszej firmie

produkcja własna w Polsce
obróbka tworzyw sztucznych
produkcja na zamówienie
zaawansowane możliwości produkcyjne i technologiczne
wielotysięczne serie oraz jednostkowe zamówienia produktów specjalnych
różnorodne opcje powlekania uszczelek

Doświadczenie

Posiadamy doświadczony zespół ludzi, którzy mają rozległą wiedzę na temat produkcji uszczelek i uszczelnień

Jakość

Pozyskujemy wysokiej jakości materiały odpowiednie  do  wymagających zastosowań.

Innowacyjność

Mamy odpowiednią wiedzę, aby pomóc w wyborze  odpowiednich materiałów do Twoich potrzeb.

Nasza wiedza branżowa oraz nowoczesne maszyny i techniki produkcji uszczelek dają naszym klientom pewność, że otrzymają wysokiej jakości uszczelki po konkurencyjnych cenach. Wspomagane przez najnowsze technologie, nasze maszyny do cięcia laserowego mają dokładność ± 0,5 mm tolerancji dla większości materiałów i gwarantują powtarzalność produkowanych elementów, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość i szybką obsługę.