Uszczelki Polistyren HIPS

Zapoznaj się z właściwościami materiału!

Jeśli interesują Cię uszczelki z Polistyren HIPS, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami!

uszczelki z tworzyw sztucznych
uszczelki z tworzyw sztucznych

HIPS

Polistyren HIPS (polistyren wysokoudarowy) jest używany przez VERMET do produkcji szerokiej gamy uszczelek, ponadto jest to niedrogi, ale bardzo uniwersalny materiał. Lekki, sztywny i znany przede wszystkim z wysokiej udarności, HIPS zapewnia popularny wybór materiału, gdy widoczne jest ciągłe buforowanie poszczególnych elementów lub komponentów.

Nasze podkładki i uszczelki HIPS produkujemy w różnych kolorach od opalowego, kremowego, żółtego i czerwonego, po zielony, niebieski, brązowy i szary. Płyty z polistyrenu modyfikowanego kauczukiem butadienowym są materiałem lekkim i bardzo łatwo termoformowalnym. Dzięki temu mogą być stosowane do tłoczenia nawet bardzo skomplikowanych form przestrzennych. Równie lekko obrabia się je mechanicznie ogólnie dostępnymi narzędziami do drewna i metalu. Tworzywo to stanowi doskonały podkład pod zadruk offsetowy i sitodrukowy za pomocą farb na bazie polistyrenu.  Po specjalnym przygotowaniu może być poddawane procesowi metalizacji. Bez specjalnych modyfikacji polecany do zastosowań wewnętrznych. Dostarczamy podkładki i uszczelki HIPS do różnych sektorów przemysłu, w tym branży kosmetycznej, motoryzacyjnej i etykiet. Znajduje zastosowanie w reklamie do kasetonów świetlnych, stojaków do kosmetyków/słodyczy, display ‘e reklamowe. W razie potrzeby podkład samoprzylepny można nałożyć na jedną lub obie powierzchnie.

Ogólna charakterystyka- uszczelki Polistyren HIPS:

  • Doskonała sztywność i udarność — zaprojektowany do tych celów HIPS jest odpowiednim materiałem do zastosowań, w których przez krótki czas działa duża siła lub wstrząsy. HIPS ma wytrzymałość na rozciąganie 46-60 MPa. HIPS ma bardzo dobrą stabilność wymiarową, dzięki czemu nadaje się do zastosowań w projektach konstrukcyjnych o niskiej wytrzymałości.
  • Dostępne w różnych kolorach – przydatne, gdy podkładki lub uszczelki muszą być dopasowane do określonej kolorystyki, np. wskaźniki ciepła i zimna na przyciskach.
  • Doskonały wygląd – HIPS jest dostępny w wykończeniu na wysoki połysk.

Zapytaj członka naszego zespołu sprzedaży o więcej informacji na temat naszej oferty produktów HIPS.

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz

uszczelki produkcja

Uszczelki piankowe

Sprawdź ofertę!

uszczelki 3

Uszczelki fibrowe

Sprawdź ofertę!

miedź uszczelki

Uszczelki miedziane

Sprawdź ofertę!

uszczelki korkowe 4

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!