Uszczelki z pianki EPDM

Zapoznaj się z właściwościami materiału!

Jeśli interesują Cię uszczelki z pianki EPDM, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami!

uszczelka pianka epdm
uszczelki

Pianka EPDM

VERMET dostarcza szeroką gamę uszczelek z pianki EPDM.

Ze względu na doskonałe właściwości szczelności i wodoszczelności pianki EPDM jest ona powszechnie stosowana w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i budowlanym. Jest również bardzo dobrym materiałem do łączenia dylatacji, listew pogodowych, uszczelek przy szybowych i zamykających oraz amortyzatorów.

Uszczelki z pianki EPDM są również dostępne w wariancie wysokotemperaturowym do 128°C, a także w razie potrzeby z półotwartą strukturą komórkową. Dostarczamy taśmy z gumy piankowej EPDM do wielu firm, a także osób prywatnych. Ponadto samoprzylepny podkład można nałożyć na jedną lub obie powierzchnie, aby ułatwić proces aplikacji. Samoprzylepny podkład można dodać do dowolnej uszczelki z pianki EPDM.

Paski z pianki EPDM zapewniają doskonałe uszczelnienie w wielu zastosowaniach. VERMET często dostarcza szereg gładkich lub samoprzylepnych taśm z pianki EPDM z podkładem, które rozwiązują problemy, takie jak kontrola przepływu powietrza, amortyzacja, wycieki wody i problemy z wibracjami. Ponadto, ze względu na fantastyczne właściwości starzeniowe pianki EPDM o zamkniętych komórkach, oznacza to, że funkcja taśmy uszczelniającej nie zawiedzie w przypadku długotrwałej ekspozycji w określonym zastosowaniu. Pianka EPDM jest dostępna w różnych grubościach, od 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm i aż do 40 mm grubości.

Ogólna charakterystyka uszczelek z pianki EPDM:

  • Zamknięta struktura komórkowa, dzięki czemu jest nieprzepuszczalna dla powietrza i wody, a zatem jest idealnym materiałem do uszczelniania przed powietrzem i/lub wodą.
  • Znakomite właściwości starzejące i nie kruszą się z upływem czasu.
  • Bardzo wytrzymały i stosunkowo tani.
  • Dostępne w szerokiej gamie – wysokotemperaturowe, twarde, miękkie, super miękkie.
  • Dobra odporność na promieniowanie UV.
  • Dobre właściwości mechaniczne.
  • Szeroki zakres temperatur.

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania odnośnie uszczelek z materiałów gąbczastych.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz

Uszczelki piankowe

Sprawdź ofertę!

Uszczelki fibrowe

Sprawdź ofertę!

Uszczelki miedziane

Sprawdź ofertę!

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!