Uszczelki z mikrogumy

Sprawdź ofertę na uszczelki z mikrogumy, a także zapoznaj się z właściwościami materiału. Uszczelnienia z mikrogumy często posiadają dodatkowo warstwę samoprzylepną dla ułatwienia montażu.

mikroguma samoprzylepna
uszczelki z pianki

Uszczelnienia z mikrogumy

VERMET jest wiodącym producentem i dostawcą wysokiej jakości uszczelek z mikrogumy( z gąbki EPDM). Wykonujemy uszczelki z gąbki EPDM o praktycznie dowolnej specyfikacji, kształcie lub rozmiarze.

Uszczelki z mikrogumy wykonujemy z szerokiej gamy gęstości pianki EPDM, aby spełnić Twoje wymagania.

VERMET szybko staje się liderem na rynku masowej produkcji i dostaw uszczelek gąbkowych EPDM do różnych branż w całej Europie.

Uszczelki z mikrogumy 

Uszczelki z gąbki EPDM są obecnie dostępne w kolorze czarnym i w praktycznie dowolnej grubości. Kiedy wstrzykuje się powietrze do zamkniętej struktury komórkowej, naturalnie staje się bardziej elastycznym, a także bardziej plastycznym materiałem, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań.

Uszczelki z gąbki EPDM o zamkniętych komórkach są naturalnie ściśliwe, dlatego idealnie nadają się do tworzenia idealnego uszczelnienia między dwiema powierzchniami.

Dostępne grubości uszczelek z mikrogumy

Grubości naszych uszczelek z gąbki EPDM:   1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm aż do grubości 50 mm.

Zastosowania uszczelek z gąbki EPDM

Gąbka EPDM jest bardzo uniwersalnym materiałem bazowym. Jest szeroko rozpoznawany w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, szklarskiej oraz budowlanej. Stosunkowo tani materiał bazowy, a nawet nieco tańszy niż gąbka neoprenowa, gąbka EPDM jest uważana za dobry wybór do zastosowań obejmujących uszczelki przy szybowe, antywibracyjne i amortyzatory.

Nasza oferta uszczelek z gąbki EPDM jest również powszechnie stosowana w branży sprzętu ogrodniczego, a także paneli słonecznych i wkładek głośnikowych.

Uszczelki z gąbki EPDM znajdują zastosowanie również w branży motoryzacyjnej. Większość uszczelek okiennych i osłony bagażnika/maski jest wykonana z uszczelek EPDM. W drzwiach wewnętrznych samochodów znajdują się również uszczelki z gąbki EPDM, głównie jako uszczelki lub tłumiki hałasu.

Niestandardowe uszczelki z gąbki EPDM dostępne  na zamówienie

Jeśli masz określony projekt, możemy także dostosować oprzyrządowanie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jest to zwykły kształt, czy bardziej skomplikowana uszczelka z otworami lub szczelinami.

Dostępne samoprzylepne uszczelki z gąbki EPDM

Uszczelki z mikrogumy mogą być dostarczone z samoprzylepnym podkładem, aby pomóc w mocowaniu, jeśli jest to wymagane. Odrywany nośnik nakłada się na jedną lub obie strony uszczelki, w zależności od zastosowania.

Aby uzyskać dodatkowo więcej informacji na temat uszczelek z gąbki EPDM, prosimy o  kontakt z naszymi doradcami.

Zapraszamy również na stronę www.podkladki.net

Mikroguma samoprzylepna

Mikroguma jest bardzo często zamawiana przez naszych klientów z podkładem samoprzylepnym. Uszczelki z mikrogumy samoprzylepnej są zdecydowanie dobrym rozwiązaniem, kiedy chcemy zapewnić sobie wygodniejszy montaż lub po prostu chcemy aby uszczelka pozostawała na swoim miejscu. Dlatego w VERMET dołożyliśmy wszelkich starań aby w pełni usprawnić i zmechanizować nakładanie warstw samoprzylepnych na uszczelki. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczyć uszczelki samoprzylepne na dużym arkuszu lub zwinięte w rolkę.

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta z pewnością szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.