Uszczelki grafitowe

Sprawdź naszą ofertę na uszczelki z grafitu! W naszej ofercie znajdują się również uszczelki grafitowe, które mimo, że są wykonane z bardzo miękkiego materiału to znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

uszczelka grafit
grafit uszczelki

Uszczelki z grafitu

Jest to minerał o barwie czarnoszarej i metalicznym połysku, mało reaktywny, bardzo miękki, tłusty w dotyku, zwykle ma postać ziarnistych lub ziemistych skupień. Powstaje w wysokich temperaturach przy braku tlenu. Grafit dobrze przewodzi prąd elektryczny oraz ciepło, jest łupliwy, nierozpuszczalny. Uszczelki wykonane z płyt grafitowych mogą być stosowane w zakresie temperatur od -200 °C do 650 °C, z tym że dla pary wodnej dopuszcza się stosowanie tylko do 550 °C a w przypadku mediów utleniających do 450 °C.

Produkcja uszczelek grafitowych

Firma VERMET zajmuje się produkcją uszczelek w tym uszczelek grafitowych. W zależności od potrzeb klienta i wielkości oraz poziomu trudności uszczelki stosujemy różnego rodzaju techniki wycinania uszczelek grafitowych. Nasi technicy dobierają metodę produkcji uszczelek, która będzie najbardziej odpowiednia przy danym detalu.

Jeśli masz określony projekt, możemy dostosować oprzyrządowanie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jest to zwykły kształt, czy bardziej skomplikowana uszczelka z otworami lub szczelinami. Wykonujemy zarówno pojedyncze zamówienia jaki i duże serie uszczelek. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych doradców. Jeśli masz pytania, zadzwoń, nasz dział obsługi klienta z chęcią pomoże. 

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Również w ofercie

Sprawdź, może właśnie takiej uszczelki szukasz

miedź uszczelki

Uszczelki z miedzi

Sprawdź ofe

uszczelki gumowe

Uszczelki kołnierzowe

Sprawdź ofertę!

uszczelki produkcja

Uszczelki z pianki

Sprawdź ofertę!

uszczelki korkowe 4

Uszczelki korkowe

Sprawdź ofertę!