Uszczelki ceramiczne

Sprawdź naszą ofertę na uszczelki ceramiczne, poniżej przedstawiamy szereg właściwości i różnego rodzaju zastosowania uszczelek ceramicznych. Składając zamówienie na uszczelki ceramiczne zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

uszczelki ceramiczne na zamówienie
uszczelki ceramiczne

Uszczelki ceramiczne

VERMET produkuje szeroką gamę uszczelek ceramicznych. Uszczelki  mogą być dostarczane w dowolnym kształcie, od prostych okrągłych lub kwadratowych, po uszczelkę ceramiczną z licznymi otworami i szczelinami wyciętymi na zamówienie. Uszczelki ceramiczne nadają się do zastosowań w wysokich temperaturach.

Uszczelki ceramiczne- produkcja

W ciągu ostatnich kilku lat firma VERMET zainwestowała znaczne środki w nowe, najnowocześniejsze, zautomatyzowane maszyny umożliwiające produkcję różnego rodzaju uszczelek  dla szerokiej gamy różnych gałęzi przemysłu, w tym przemysłu motoryzacyjnego, kotłowego i przeciwpożarowego.

Niezależnie od tego, czy szukasz uszczelki z papieru mineralnego, czy z papieru ceramicznego, firma VERMET zajmie się twoim zamówieniem. 

Zapytaj członka naszego zespołu sprzedaży o więcej informacji na temat naszej oferty uszczelek . Oferujemy indywidualne doradztwo, szybką wycenę i konkurencyjne ceny! Zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe.

Zapraszamy również na stronę www.podkladki.net

uszczelki ceramiczne na wymiar

Uszczelnienia ceramiczne

Uszczelki ceramiczne wykonywane z różnego rodzaju materiałów ceramicznych takich jak:

  • płyty ceramiczne
  • maty ceramiczne
  • tektury ceramiczne
  • papier ceramiczny

Uszczelki wykonane z tworzyw ceramicznych doskonale sprawdzają się w instalacjach grzewczych. Dobór odpowiedniego materiału do konkretnej instalacji jest gwarancja długiej żywotności uszczelnienia.

Uszczelki ceramiczne wykonujemy zarówno w standardowych rozmiarach, jak i na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi doradcami z pewnością odpowiedzą na Państwa pytania. 

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.