Uszczelki z miedzi

Nasza firma wykonuje między innymi uszczelki z miedzi. Ten rodzaj uszczelek jest w czołówce jeśli chodzi o uszczelki stosowane w przewodach hydraulicznych. To dzięki swoim właściwościom właśnie w przemyśle hydraulicznym i elektrycznym uszczelki miedziane są niezwykle popularne. Jesteśmy producentem uszczelek, w tym uszczelek miedzianych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na uszczelki.

uszczelki z miedzi
uszczelka miedziana

Uszczelki z miedzi

Uszczelki miedziane wykorzystuje się między innymi przy wysokociśnieniowych przewodach hydraulicznych oraz przewodach różnego rodzaju kwasów w temperaturze pokojowej. Do ich podstawowych cech zalicza się przede wszystkim znakomitą plastyczność, antykorozyjność oraz odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Wykonuje się je z pasów, blachy bądź taśmy miedzianej metodą wykrawania przy pomocy specjalnych pras mimośrodowych. Nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie wyrobów o dowolnych kształtach, gładkich i precyzyjnych, dzięki temu jesteśmy w stanie produkować uszczelki z miedzi na wymiar i sprostać oczekiwaniom naszych klientów co do indywidualnych zamówień.

Właściwości uszczelek z  miedzi:

– bardzo dobrze przewodzą elektryczność i ciepło

– wytrzymałe na rozciąganie

– odporne na korozję

– odporne na zmiany ciśnienia i temperatury

– biostatyczne- hamują rozrost bakterii

– niepalne

– trwałe, elastyczne

Zastosowanie uszczelek miedzianych:

  • przemysł samochodowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł elektrotechniczny
  • przemysł chemiczny
  • przemysł maszynowy (jedne z podstawowych elementów budowy maszyn i różnego rodzaju urządzeń)
  • budownictwo
  • transport
  • energetyka
uszczelki miedziane

Uszczelki miedziane - produkcja i zamówienia

Produkcja uszczelek z miedzi jest dla nas standardem dlatego też często posiadamy na stanach magazynowych zapas tego materiału. Dzięki temu zaraz po złożeniu zamówienia przez klienta, możemy rozpocząć produkcję bez oczekiwania na dostawę materiału.

Produkcja uszczelek miedzianych odbywa się na odpowiednich maszynach i przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać uszczelki wysokiej jakości. Nad procesem produkcji czuwa również nasz dział kontroli jakości. Dodatkowo w pakowalni jesteśmy w stanie podzielić całą serie uszczelek na mniejsze partie np. po 100 sztuk. Poza tym wysyłki odbywają się codziennie więc możliwa jest płynna dostawa zamówień. Podsumowując zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy z pewnością chętnie pomogą!

Zapraszamy zatem do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta na pewno szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową poświęconą podkładkom z miedzi: https://podkladki.net/podkladki/miedziane/