Uszczelki ze skóry

Sprawdź ofertę na uszczelki ze skóry!

uszczelki ze skóry
uszczelki ze skóry

Uszczelki ze skóry

VERMET jest producentem i dostawcą wysokiej jakości uszczelek skórzanych. Posiadamy zaplecze umożliwiające produkcję uszczelek skórzanych o praktycznie dowolnej specyfikacji, kształcie lub rozmiarze, aby spełnić Twoje wymagania. Nasza oferta uszczelek skórzanych jest obszerna, co oznacza, że różne grubości i kolory nie stanowią przeszkody w wykonaniu.

Używamy tylko wysokiej jakości skóry

Nasze wysokiej jakości uszczelki skórzane wykonane są z garbowanej skóry bydlęcej. Obróbka skóry zapewnia jej stabilność i neutralizuje ryzyko gnicia, aby zapewnić, że skórzane uszczelki są dopasowane do produktu i trwałe.

Zastosowania do skórzanych uszczelek

Skóra ma szeroki zakres zastosowań i  wykorzystywana jest w wielu różnych branżach. Skóra może być  wykorzystywana jako idealny materiał na uszczelnienia miski olejowej i pomp. Ze względu na elastyczność i trwałość materiału, skórzane uszczelki były jednym z oryginalnych produktów używanych do tworzenia uszczelnień hydraulicznych, ponieważ jest to materiał sprężysty, idealny do wytrzymywania dużych momentów obrotowych.

Dostępne kolory uszczelek skórzanych

Chociaż skóra jest naturalnym materiałem ze skóry bydlęcej, możemy zaoferować nasze skórzane uszczelki w różnych kolorach, aby dopasować je do różnych zastosowań. Uszczelki skórzane są zwykle cięte z jednej strony i dlatego przedstawiają brązowy lub czarny kolor z jednej strony, jednak uszczelki skórzane mogą być dostarczane w różnych kolorach po przeciwnej stronie.

Uszczelki skórzane występują w następujących kolorach:

  • Czarny
  • brązowy
  • Miodowy
  • Czerwony
  • Zielony
Zapytaj członka naszego zespołu sprzedaży o więcej informacji na temat naszej oferty uszczelnień / uszczelek ze skóry. Oferujemy indywidualne doradztwo, szybką wycenę i konkurencyjne ceny! Zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe.
Zapraszamy również na stronę 

 

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.