Uszczelki kołnierzowe

Sprawdź naszą ofertę na uszczelki kołnierzowe. Uszczelki do połączeń kołnierzowych wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba uszczelnienia między dwoma elementami typu kołnierze, rura. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją uszczelnień, obecnie posiadamy szeroki zakres wiedzy, a także doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym działek obsługi klienta telefonicznie, a także mailowo.

uszczelniania gumowe
uszczelki gumowe
uszczelki kołnierzowe

Uszczelki kołnierzowe

Nasza firma produkuje na szeroka skalę uszczelki do różnych zastosowań, w tym uszczelki kołnierzowe.  Uszczelki wykonujemy na dowolny wymiar i kształt. Uszczelki te znajdują zastosowanie w różnego rodzaju sieciach i instalacjach, w których zastosowane są rury z kołnierzami. Oczywiście szczególne zastosowanie uszczelki kołnierzowe znalazły w branżach zajmujących się armaturą sanitarną np. wodomierze. Niewątpliwie jakość materiału i wykonania uszczelki ma szczególne znaczenie dla szczelności instalacji i sieci przemysłowej. Dlatego też muszą spełniać szereg stawianych przed nimi wymagań.

Uszczelki kołnierzowe- produkcja

Produkcja uszczelek kołnierzowych odbywa się przy pomocy odpowiednio dobranej techniki w zależności od złożoności projektu, a także wybranego materiału. Uszczelki kołnierzowe, są to uszczelki płaskie o różnych wymiarach, najczęściej okrągłe dostosowane do miejsca montażu pod względem średnicy. W produkcji uszczelek w zależności od przeznaczenia uszczelki dobiera się odpowiedni materiał z którego zostanie wykonana uszczelka kołnierzowa. Popularnym materiałem z jakiego wykonuje się najczęściej uszczelki kołnierzowe jest guma np.: guma EPDM.  Równie często używanymi materiałami do uszczelek kołnierzowych jest teflongrafit, a także silikon.

Przy wyborze odpowiedniego materiału dla uszczelnienia trzeba wziąć pod uwagę wile czynników, w tym: przeznaczenie danej sieci czy instalacji, temperaturę pracy, ciśnienie robocze, a także wiele innych czynników. Nasi doradcy z pewnością pomogą w wyborze odpowiedniej uszczelki odpowiedniej do Państwa potrzeb. 

uszczelki z płyty uszczelkarskiej

Uszczelki do kołnierzy- warstwa samoprzylepna

Specjalizujemy się w produkcji uszczelek, dlatego też dbamy aby klient znalazł u nas kompleksowe usługi. W związku z tym mamy również do zaoferowania uszczelki samoprzylepne, z podkładem klejącym. W konsekwencji bardzo częstym zabiegiem przy produkcji uszczelek kołnierzowych jest dodanie na ich powierzchni warstwy samoprzylepnej. Jest to o tyle wygodne, że uszczelka nie rusza się co umożliwia łatwiejszy montaż. Jest to istotne szczególnie tam, gdzie jest ograniczony dostęp do uszczelnianych elementów. Jesteśmy producentem  uszczelek i uszczelnień. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, a także zapewnienie najlepszej realizacji powierzonych nam zleceń. Dlatego również w procesie wykrawania uszczelek i montowaniu na nich warstwy klejącej zapewniamy również takie możliwości jak technologia Kiss Cut, która nie pozwala na przecięcie każdej warstwy materiału, a umożliwia jedynie sztancowanie z wykluczeniem bazowego materiału zabezpieczającego (linera). 

Zadzwoń lub napisz nasi doradcy chętnie pomogą!

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta z pewnością szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na twoje pytania.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową poświęconą w całości podkładkom: www.podkladki.net